مزایای عجیبی که کاربران «توییتر بلو» از آن بهره‌مند می‌شوند


نمایش‌دادن توییت‌های کاربران این سرویس بالاتر از توییت‌های سایر کاربران در گفت‌وگوها یکی از ویژگی‌های جدید شاخص آن است.

این شبکه اجتماعی دائماً ویژگی‌های جدیدی به سرویس اشتراک آبی خود اضافه می‌کند. یکی از این ویژگی‌ها که توییتر قبلاً قول آن را داده بود، قرارگرفتن توییت های ارسال‌شده توسط کاربران این سرویس در صدر گفت‌وگوها است. درضمن از این پس کاربران اشتراک آبی توییتر می‌توانند ویدیوهایی را که مدت‌زمان آن‌ها تا یک ساعت باشد نیز در این‌شبکه اجتماعی بارگذاری کنند.

درحال‌حاضر بارگذاری ویدیوهای طولانی‌تر از طریق نسخه وب نیز امکان‌پذیر است؛ البته حداکثر حجم ویدیوها باید ۲ گیگابایت و حداکثر رزولوشن آن باید ۱۰۸۰pباشد. پیش از این کاربران اشتراک آبی درصورت تمایل برای بارگذاری ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p، تنها می‌توانستند ویدیوهایی با حداکثر مدت‌زمان ۱۰ دقیقه و حداکثر حجم ۵۱۲ مگابایت بارگذاری کنند؛ البته اپلیکیشن‌های اندروید و iOS هنوز هم این محدودیت را دارند.

توییتر اعلام کرده است که در آینده در گفت‌وگوها ریپلای‌های کاربران دارای حساب کاربری آبی بالاتر از ریپلای‌های سایر کاربران قرار می‌گیرد. درضمن کاربران این‌ سرویس برای جست‌وجو و منشن نیز در اولویت قرار می‌گیرند.

سرویس اشتراک آبی توییتر

سرویس اشتراک آبی توییتر

انتظار می‌رود در آینده ویژگی‌های بیشتری به اشتراک آبی توییتر افزوده شود تا مردم بیشتر برای استفاده از این سرویس پولی تشویق شوند. اکنون اشتراک ماهیانه این سرویس ۸ دلار است (این هزینه برای کاربران iOS معادل ۱۱ دلار است). بدون تردید اکنون سرویس تیک آبی توییتر هنوز هم پرطرفدار است. باید ببینیم تعداد مشترکان سرویس آبی تا چه زمانی افزایش پیدا می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه اشتراک آبی توییتر می‌توان به یک رابطه کاربری ویژه برای خواندن رشته توییت‌های طولانی، پوشه‌های بوک مارک و قابلیت لغو توییت‌ها اشاره کرد.

۲۲۷۲۲۷Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *