تولید آزمایشی آیفون ۱۵ آغاز شد


آیفون ۱۵ اپل احتمالاً اواخر سال ۲۰۲۳ به مرحله تولید انبوه می‌رسد و فاصله زیادی تا عرضه این گوشی هوشمند باقی مانده، اما منابع آگاه بازار می‌گویند فاکسکان تولید آزمایشی این گوشی را شروع کرده است.

براساس گزارش منتشرشده از سوی نشریه اکونومیک دیلی نیوز، آیفون ۱۵ وارد خط تولید آزمایشی کارخانه فاکسکان شده است تا اپل بتواند گوشی جدید خود را در زمان مقرر معرفی و به بازار عرضه کند. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند اواخر سال جاری میلادی به تولید انبوه برسد، ولی طبق روال همیشگی، تولید آزمایشی این دستگاه آغاز می‌شود تا بررسی‌های لازم در مورد آن انجام شود.

تولید آزمایشی آیفون ۱۵ آغاز شد

آیفون ۱۵ یک قدم دیگر به معرفی نزدیک می‌شود

گوشی‌های آیفون طرفداران خودش را در بازار دارد و طبق روال همیشگی، اپل برای انجام تست‌های لازم، ماه‌ها قبل از تولید انبوه، تولید آزمایشی گوشی جدید خود را آغاز می‌کند. در همین راستا گفته می‌شود تولید آزمایشی آیفون ۱۵ در کارخانه فاکسکان آغاز شده است تا این شرکت بتواند در بازه زمانی که دارد، آزمایش‌های لازم را روی دستگاه مذکور انجام دهد.

در گزارش منتشرشده به نقل از منابع آگاه آمده است که روند تولید انبوه آیفون ۱۵ در سال جاری به‌دلیل تولید در چین و هند با سال‌های گذشته متفاوت خواهد بود.

به‌نظر می‌رسد زمان تولید انبوه آیفون در چین و هند کاهش پیدا خواهد کرد. در سال‌های گذشته زمان تولید انبوه در این دو کشور، بین شش تا نه ماه فاصله داشت. سال ۲۰۲۲ این فاصله زمانی به دو ماه کاهش یافت و در سال جاری میلادی نیز قرار است این زمان حتی تا چند هفته کاهش پیدا کند.

انتظار می‌رود آیفون ۱۵ در چهار مدل و با اندازه‌های سری آیفون ۱۴ عرضه شود که شامل آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ اولترا می‌شود.

براساس خبرهای غیررسمی، ظاهراً آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ اولترا با قاب تیتانیومی، دکمه‌های ولوم لمسی حالت جامد و USB-C با سرعت انتقال سریع‌تر عرضه خواهند شد.

۲۲۷۲۲۷Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *