این محصول جادویی اپل برای آیفون هیچوقت روانه بازار نشد


توییتی توسط یکی از کلکسیونرهای محصولات اپل با آیدی TheBlueMister@ منتشر شده که تصویری از شارژر جادویی اپل را به نمایش می‌گذارد. ظاهراً این عکس مربوط به یکی از لوازم جانبی عرضه نشده آیفون است که “Magic Charger” نام دارد. این نامی است که وقتی دستگاه را به یک کامپیوتر مک متصل کنید نمایان می‌شود.

تصاویری از شارژر جادویی اپل

شارژر جادویی اپل برای آیفون

شارژر جادویی اپل برای آیفون

شارژر جادویی اپل برای آیفون

در مرکز این وسیله جانبی، شارژر مغناطیسی MagSafe با بدنه‌ای آلومینیومی به کار رفته است. یک روکش پلاستیکی سفید رنگ چسبیده در پشت این شارژر نیز باعث جلوگیری از لیز خوردن شارژر روی میز می‌شود. همچنین یک کابل USB-C بافته شده نیز همراه این شارژ است.

در واقع مجیک شارژر یک استند شارژر فلزی برای آیفون است که اپل بنا به دلایل نامعلومی هیچگاه این دستگاه را وارد بازار نکرد. اما از طراحی آن می‌توان به راحتی حدس زد که مخصوص آیفون بوده و فقط هم با قرار گرفتن افقی گوشی روی آن قادر به شارژ کردنش است.

قطر دایره مگ سیف در این شارژر خیلی کم است و به همین خاطر نمی‌تواند از گوشی در حالت عمودی نگهداری کند. این یعنی اپل، Magic Charger را برای آن دسته از کاربرانی طراحی کرده است که می‌خواهند هنگام تماشای یک فیلم با آیفون خود، آن را روی استندی قرار دهند که همزمان به صورت بی‌سیم گوشی را شارژ هم می‌کند.

227227Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *