ویژگی جدید واتساپ که به صورت آزمایشی در دسترس برخی قرار گرفتهتنها چند هفته پس از افزایش محدودیت کاربران گروه‌های واتساپی به ۵۱۲ نفر، واتساپ که غول پیام‌رسان جهان است، امکان افزایش تعداد اعضا گروه ها به ۱۰۲۴ نفر را آزمایش می‌کند. ماه ژوئن WABetaInfo متوجه شد که واتساپ امکان افزایش تعداد اعضای گروه‌ها به ۵۱۲ نفر را در دسترس کاربران گروه بتا قرار داده است. حالا هم این تعداد را به دو برابر افزایش داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

این قابلیت در حال آزمایش هم روی نسخه آی او اس و هم اندروید است؛ بنابراین آزادی عمل در اختیار تمام کاربران پیام‌رسان WhatsApp قرار خواهد گرفت و محدود به پلتفرم خاصی نمی‌شود. البته به خاطر داشته باشید که در حال حاضر هنوز این ویژگی به صورت محدود در اختیار کاربران نسخه آزمایشی قرار گرفته است؛ بنابراین مشخص نیست چه زمانی قرار است در اختیار عموم کاربران قرار بگیرد.

اما حداقل این سیگنال مثبتی از واتساپ است که نشان می‌دهد در مورد برداشتن محدودیت‌های تعداد نفرات عضو گروه‌ها فکر می‌کند و به دنبال افزایش تعداد نفران به فراتر از هزار نفر است. تا اعلام رسمی ارتقا حداکثر تعداد نفرات گروه‌های واتساپی، باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی می‌افتد.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *