نمایش قدرت بی‌نظیر دوربین گلکسی S23 / عکس


گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۳ سامسونگ در راه‌اند. تاکنون اطلاعات زیادی از افشاگران، فروشندگان و دیگر کاربران نزدیک به غول کره‌ای به‌بیرون درز کرده است. حالا شاهد انتشار نمونه تصویر دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی گلکسی S23 اولترا هستیم که عملکرد این سنسور را به‌رخ می‌کشد.

این نمونه تصاویر را یک افشاگر مطرح به‌نام Ice Universe منتشر کرده است. کسی که پیشتر عکسی را منتشر کرد و دوربین گوشی‌های گلکسی S23 Ultra و S22 Ultra و همینطور پیکسل ۷ پرو را با یکدیگر مقایسه کرده بود. این افشاگر می‌گوید، تصویری که از نمونه سنسور دوربین اصلی گلکسی اس ۲۳ اولترا منتشر کرده، کراپ ۱۲ برابری از رزولوشن کامل ۲۰۰ مگاپیکسلی آن را به‌نمایش می‌گذارد. سنسوری که ISOCELL HP 2 نام دارد.

نمایش قدرت بی‌نظیر دوربین گلکسی S23  / عکس
نمونه تصویر سنسور دوربین گلکسی S23 اولترا با کراپ ۱۲ برابری

Ice Universe می‌گوید عکسی که با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی جدید سامسونگ ثبت شده در مقایسه با دیگر سنسورهای ۲۰۰ و ۱۰۸ مگاپیکسلی ISOCELL HP1, HP3, HP1 و HM3 این کمپانی گرفته شده، تفاوت چشمگیری در کیفیت دارد. رنگ‌های این تصویر خیلی طبیعی‌تر هستند و هیچ پس پردازش یا نوک تیزی بیش از حدی را نمی‌توانید در هیچ کجای تصویر حس کنید.

البته به‌خاطر داشته باشید که این تصویر با کراپ ۱۲ برابری منتشر شده است. بنابراین اگر تصویر خام ۲۰۰ مگاپیکسلی را ببینید، قطعاً کیفیت بالاتری دارد. آنچه در این نمونه تصویر ارزشمند است، روشنایی، رنگ‌ها و جزئیات بسیار خوب است.

5858Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *