قفل در را بدون تعویض هوشمند کنید


به نظر می‌رسد شرکت «Lockly» با آخرین محصول خود با نام «Flex Touch Pro» به فکر اجاره‌نشین‌ها بوده است. برخلاف بسیاری از قفل‌های هوشمند سنتی، این قفل نیازی به نصب یک قفل جدید ندارد و کنترل‌کننده‌های صوتی و یک حسگر اثرانگشت را به قفل موجود بر درب ورودی خانه شما اضافه می‌کند.

قفل هوشمند «Flex Touch Pro» در جریان نمایشگاه CES ۲۰۲۳ معرفی شد و قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ با قیمت ۲۳۰ دلار عرضه شود. طراحی مقاوم و ویژگی‌های بیومتریک چشمگیر آن می‌تواند آن را به گزینه‌ای جذاب هم برای اجاره‌نشین‌ها و هم برای مالکان خانه تبدیل کند. این محصول دارای سه قاب منحصر به فرد است که تقریباً برای اکثر قفل‌ها مناسب باشد و از وای‌فای برای دسترسی از راه دور پشتیبانی می‌کند و به کاربر این امکان را می‌دهد که بدون توجه به جایی که هست وضعیت درب خانه خود را بررسی کند.

قفل در را بدون تعویض هوشمند کنید

در حالی که کنترل‌گر صدا و حسگر اثر انگشت ویژگی‌های جذاب مهمی هستند اما باید خاطرنشان کرد که «Flex Touch Pro» را می‌توان با دستیارهای صوتی گوگل (Google)، الکسا (Amazon Alexa) یا اپلیکیشن Lockly نیز کنترل کرد. باتری این دستگاه تا ۹ ماه دوام دارد.

Lockly همچنین قفل «Access Touch Pro» را معرفی کرده است که بسیاری از ویژگی‌های آن مشابه «Flex Touch Pro» است، اما جایگزین کاملی برای قفل‌های معمولی موجود است. این قفل نیز در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد، اما قیمت آن کمی بیشتر و ۲۵۰ دلار است. درست مانند Flex، کنترل‌گرهای صوتی و حسگر اثرانگشت در آن قرار دارد و فناوری آن به کاربر این امکان را می‌دهد که به‌جای نیاز به نصب مجدد کل قفل به سادگی کلید خود را تعویض کند.

227227Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *