فینال جام‌جهانی قطر یک برنده بزرگ دیگر هم داشت!ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل، با انتشار توییتی اعلام کرد سرویس جست‌وجوی این شرکت روز گذشته و حین برگزاری فینال جام‌ جهانی فوتبال ۲۰۲۲، بیشترین ترافیک تاریخ ۲۵ ساله‌ی خود را ثبت کرد و درواقع به مکانی برای کسب اطلاعات درباره مسابقه‌ی فینال جام‌ جهانی سال جاری تبدیل شد. باتوجه‌به رکوردهای ثبت‌شده برای بازی‌های مرحله‌ی گروهی و مرحله‌ی یک‌شانزدهم، مسابقه‌ی فینال بین تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و آرژانتین، احتمالاً پربیننده‌ترین فینال تاریخ بوده است.

انگجت می‌نویسد گوگل با به‌روزرسانی خدمات جست‌وجوی خود قبل از شروع جام‌ جهانی فوتبال ۲۰۲۲، امکان دسترسی سریع و آسان به خبرهای مربوط به این رویداد بزرگ ورزشی را فراهم کرد. این شرکت امکانی را فراهم ساخت تا کاربران با جست‌وجوی عبارت World Cup، به بخش اختصاصی مربوط به مسابقات این رویداد شامل جزئیاتی مثل تاریخ و زمان محلی برگزاری مسابقات دسترسی داشته باشند. این سرویس نیز امکانی را آماده کرده بود که کاربران می‌توانستند با ضربه‌زدن روی نماد زنگوله و انتخاب تیم مدنظر، اعلان‌های مربوط به آن تیم را روی گوشی‌های هوشمند خود دریافت کنند.

گوگل خط داستانی بسیار جذابی را به نتایج جست‌وجوی مرتبط با فینال جام‌ جهانی فوتبال ۲۰۲۲ نیز اضافه کرد که شاید این موضوع نیز به افزایش ترافیک و جذب مخاطبان بیشتر کمک کرده باشد؛ خط داستانی که شامل عملکرد خیره‌کننده‌ی لیونل مسی، عملکرد افسانه‌ای کیلیان امباپه، بازگشت فرانسه به بازی در نیمه‌ی دوم و وقت اضافه‌ی باورنکردنی با دو گل بود. همه‌ی این اتفاقات با جشن هواداران آرژانتین و سرازیرشدن احساسات بازیکن‌ها و هواداران به‌پایان رسید.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *