عکس | UFO یا موشک اسپیس‌ایکس؛ شی عجیب در آسمان چین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این حادثه در چین رخ داد و عده ای از رهگذران شی نورانی کوچکی را در آسمان مشاهده کردند که ردی از دود سفید در پشت خود به جا می گذارد که شبیه یک قورباغه در شب در حال سقوط است.

آکادمی علوم چین می‌گوید: ادعاهایی که در خصوص وجود بشقاب پرنده در آسمان چین مطرح می‌شود و در شامگاه جمعه در آسمان بالای شمال چین مشاهده شد یک ردیاب شب‌تاب بود که احتمالاً ناشی از اگزوز موتور هواپیما یا تغییرات فشار هوا است و در خصوص گرم شدن هوا هشدار می‌دهد.

همه چیز شبیه یک قورباغه با دم بلند است که بسیار عجیب است، اما تصاویر شگفت انگیز هستند. هر چه دوربین بیشتر روی شیء مشکوک به انتشار این دود زوم کند، بیشتر می توانیم بشقاب پرنده (فرضی) مورد نظر را تشخیص دهیم.

در پایان دنباله، به نظر می رسد که جرم آسمانی به دو نیم می شود و سپس آن را از دنباله سفیدی که در حال گسترش است جدا می کند. اگرچه هنوز توضیحی برای این اتفاق عجیب داده نشده است، اما برخی اظهارنظرها به موشک اشاره دارد.

عکس | UFO یا موشک اسپیس‌ایکس؛ شی عجیب در آسمان چین

بشقاب پرنده یا موشک انداز؟

به گفته برخی، “UFO” مورد بحث در واقع یک پرتابگر “Falcon X” است که توسط ایلان ماسک طراحی شده است. موشک یا پرتابگر ماهواره تا حدی قابل استفاده مجدد که در طول صعود به دو قسمت تقسیم می شود. فالکون ایکس دود عجیبی در آسمان تولید می کند که گاهی شبیه پرتوهای مانتای اقیانوسی است. بنابراین ممکن است این مشاهده اصلاً بیگانه نباشد.

۲۲۷۲۲۷Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *