عکس |‌ باگ عجیب و ترسناک آیفون14!


برخی از کاربران آیفون ۱۴، پس از روشن کردن نمایشگر دستگاه خود، با خطوط افقی عجیبی مواجه شدند که به‌گفته اپل جای نگرانی ندارد و مشکل سخت‌افزاری نیست. ایراد جدید آیفون 14 که به‌نظر می‌رسد مدل پرو مکس را بیش‌تر تحت‌تاثیر قرار داده، ظاهرا یک باگ نرم‌افزاری است و کاربران تا دریافت به‌روزرسانی بعدی iOS، چاره‌ای جز تحمل آن ندارند.

خطوط افقی عجیب روی نمایشگر آیفون ۱۴

باگ جدید آیفون 14

شماری از کاربران، باگ جدید آیفون 14 را در شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله ردیت گزارش کرده‌اند. جالب اینکه هر شخص تعداد خطوط و رنگ خاصی را اعلام کرده است! به‌گفته اپل، این مشکل نقص سخت‌افزاری نیست و صرفا باگ نرم‌افزاری iOS است. به‌نظر می‌رسد تا زمانی‌که اپل یک آپدیت جدید را برای رفع این مشکل منتشر نکند، هیچ راه‌حل مشخصی وجود ندارد.

بااین‌حال، طبق گزارش‌ها، برخی از راه‌حل‌ها مانند غیرفعال کردن قابلیت Always On Display، خاموش کردن تلفن به‌صورت دستی و ریست گوشی، به‌طور موقت در حذف خطوط افقی نمایشگر موثر هستند. از سوی دیگر، برخی از کاربران معتقدند که باگ جدید آیفون 14، تنها بر روی پنل‌های LG مشاهده شده و نمونه‌های ساخت سامسونگ چنین مشکلی ندارند. هم‌چنین تعدادی دیگر نیز به وجود باگ در نسخه بتای iOS 16.2 مشکوک هستند.

227227Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *