سه مدیر اخراجی توییتر چه قدر پاداش گرفتند؟منابع آگاه به رویترز گفتند: ایلان ماسک، پاراگ آگراوال، مدیرعامل، ند سگال، مدیر مالی و ویجایا گاد، مدیر امور حقوقی و سیاستگذاری توییتر را اخراج کرده است. وی این مدیران را متهم کرده است او و سرمایه گذاران را در خصوص تعداد واقعی حسابهای جعلی در توییتر گمراه کرده اند.

موسسه تحقیقاتی اکوئیلار که در زمینه تحقیقات درباره بسته جبرانی مدیران معروف است، ارزش پاداش پایان خدمت یا به اصطلاح “چتر طلایی” آگراوال را ۵۷.۴ میلیون دلار تخمین زد در حالی که این مبلغ برای سگال ۴۴.۵ میلیون دلار و برای گاد، ۲۰ میلیون دلار است.

علاوه بر این پرداختها، این سه مدیر مجموعا ۶۵ میلیون دلار از ایلان ماسک در قبال سهمی که در این شرکت دارند و اکنون ماسک آن را خریداری کرده است، دریافت خواهند کرد.

سهم گاد بیشتر بوده و بر اساس قیمت فروش ۵۴.۲۰ دلار هر سهم، ۳۴.۸ میلیون دلار ارزش دارد و سهام سگال ۲۲ میلیون دلار و سهام آگراوال ۸.۴ میلیون دلار ارزش دارد.

آگراوال پیش از این که نوامبر سال گذشته به عنوان مدیرعامل توییتر منصوب شود، مدیر فناوری این شرکت بود. طبق اظهارنامه بورسی توییتر، پاداش آگراوال برای سال ۲۰۲۱ حدود ۳۰.۴ میلیون دلار بود.

پرداخت پاداشهای بزرگ به مدیران در تغییر کنترل یک شرکت، فرآیند متداولی برای انتقال آرام مالکیت آن است اما می‌تواند جنجال برانگیز باشد. به گزارش ایسنا، کورتنی یو، مدیر تحقیقات اکوئیلار گفت: مدیران توییتر باید این مبالغ را دریافت کنند مگر این که ایلان ماسک دلیلی برای خاتمه خدمت آنها داشته باشد و به عنوان مثال آنها را برای نقض قانون یا تخطی از سیاست شرکت، اخراج کرده باشد.

بیشتر بخوانید :

۲۲۰ ۴۶Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *