رونمایی از پهپاد مویک ۳ کلاسیک/ پهپادی متفاوت با امکاناتی پیشرفته/ عکس


این پهپاد ۱۴۷۰ دلار قیمت دارد که در صورت انتخاب کنترلر RC-N۱ قیمت آن به ۱۶۰۰ دلار و در صورت انتخاب کنترلر RC قیمت آن به ۱۷۵۰ دلار افزایش پیدا می‌کند. برای مقایسه باید بگوییم که مدل پایه مویک ۳ با قیمت ۲۰۵۰ دلار راهی بازار شده است.

در این پهپاد دیگر خبری از دوربین تله‌فوتو نیست ولی همان سنسور CMOS موجود در مدل اصلی بار دیگر مورد استفاده قرار گرفته است. حداکثر زمان پرواز با این پهپاد به ۴۶ دقیقه می‌رسد. دوربین مویک ۳ کلاسیک می‌تواند ویدیوهای ۵.۱K با سرعت ۵۰ فریم در ثانیه را ثبت کند و همچنین برای ضبط ویدیوهای اسلوموشن امکان ضبط فیلم‌های ۴K با سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه و رزولوشن ۱۰۸۰p با سرعت ۲۰۰ فریم در ثانیه وجود دارد. بدون نیاز به استفاده از کنترلر و در صورت بهره‌گیری از وای‌فای ۶، کاربران می‌توانند فیلم‌های ضبط شده را با سرعت ۸۰ مگابایت در ثانیه به گوشی خود منتقل کنند.

رونمایی از پهپاد مویک ۳ کلاسیک/ این پهپاد پیشرفته ارزش خرید دارد؟/ عکس

لنز استفاده شده از فاصله کانونی معادل ۲۴ میلی‌متر بهره می‌برد و همچنین بین دیافراگم F/۲.۸ تا F/۱۱ کاربران می‌توانند دست به انتخاب بزنند. مانند بسیاری از پهپادهای DJI، این مدل هم از امکانات زیادی برای جلوگیری از تصادف و آسیب رسیدن به پهپاد بهره می‌برد. به لطف ۸ سنسور تعبیه شده، می‌تواند مسیر بدون موانع را پیدا کند و همچنین به طور خودکار قادر به برگشت به نقطه‌ی پرواز است.

در نهایت باید بگوییم که برد پهپاد مویک ۳ کلاسیک به حدود ۱۵ کیلومتر می‌رسد و با هر بار شارژ می‌تواند تا ۴۶ دقیقه پرواز کند.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *