حمله اینستاگرام به اکانت ها !


تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام با انتشار پست در سایر شبکه‌های اجتماعی از بروز مشکلی عجیب خبر داده‌اند: اینستاگرام به آن‌ها گفته است که حساب کاربری‌شان مسدود شده. مشکل موردبحث از ساعاتی پیش در اینستاگرام دیده شده است.

در پیامِ به‌نمایش‌درآمده در اینستاگرام، گفته شده کاربران ۳۰ روز فرصت دارند با کلیک روی گزینه‌ی آبی‌رنگ مخالفت خودشان را با مسدود شدن حساب کاربری اعلام کنند.

مشکل مسدود شدن حساب اینستاگرام اکانت Instagram

میلیون‌ها نفر از کاربران اینستاگرام با این پیام مواجه شده‌اند که از تعلیق شدن حساب کاربری آن‌ها خبر می‌دهد

اینستاگرام با انتشار توییتی جدید تأیید کرده که مسدود شدن حساب‌های کاربری نتیجه‌ی مشکلی نرم‌افزاری است و اعضای تیم هم‌اکنون در تلاشند مشکل را رفع کنند: «آگاهیم که گروهی از شما کاربران در دسترسی به حساب اینستاگرام به مشکل خورده‌اید. ما در حال بررسی موضوع هستیم و به‌خاطر این اتفاقِ دردسرساز عذرخواهی می‌کنیم.»

به‌نظر می‌رسد مشکل جدید اینستاگرام بیشتر برای کاربران آیفون دیده شده است. در همین حین گفته می‌شود تعلیق حساب‌های کاربری باعث شده تعداد فالورها به‌شدت افت کند. برای نمونه تعداد فالورهای حساب اینستاگرام کریستیانو رونالدو سه میلیون نفر پایین آمده است. این موضوع نشان می‌دهد مشکل جدید اینستاگرام به‌شکل گسترده‌ای برای بسیاری از کاربران اتفاق افتاده.

227227Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *