تصاویر | مدل ۲۰۲۳ پرطرفدارترین ماشین چینی ۱.۳ میلیاردی بازار ایران فقط ۵۰۰ میلیون است!


جتور ایکس ۷۰ مدل ۲۰۲۳ یا همان نسل جدید فیدلیتی پرستیژ در قالب طرح پیش فروش به بازار چین عرضه شد. در ادامه با مشخصات این شاسی بلند چینی آشنا خواهیم شد.برند جتور به عنوان زیرمجموعه چری محسوب می‌شود، مدل جدید جتور ایکس ۷۰ پلاس را به به بازار عرضه کرد. مشتریان چینی می‌توانند جتور ایکس ۷۰ پلاس را در ۸ مدل مختلف به شکل پیش فروش خریداری کنند. گفتنی است جتور ایکس ۷۰ پلاس مدل ۲۰۲۳ به عنوان نسل جدید فیدلیتی پرستیژ موجود در بازار ایران به شمار می‌رود.

معرفی نسل جدید فیدلیتی پرستیژ

طراحی بیرونی

نسل جدید فیدلیتی پرستیژ

در نمای جلوی این شاسی بلند چینی شاهد یک جلوپنچره چندضلعی بزرگ هستیم که طراحان با نوارهای کرومی عمودی آن را نسبت به مدل قبلی متمایز کردند. طراحان برای چراغ‌های جلو نیز از گرافیک جدید و جذابی در نظر گرفتند که یک نوار کرومی آن را به یکدیگر متصل کرده است.

نسل جدید فیدلیتی پرستیژ

از ویژگی‌های نمای عقب این خودرو نیز می‌توان به چراغ‌های یکپارچه و یک جفت اگزوز در طرفین اشاره کرد که باعث شده این خودرو بیش از پیش اسپرت به نظر برسد. جتور ایکس ۷۰ پلاس مدل ۲۰۲۳ دارای ۴.۷۴۹ متر طول، ۱.۹ متر عرض، ۱.۷۲ متر ارتفاع و ۲.۷۵۶ متر فاصله بین محوری است. از این رو این شاسی بلند چینی می‌تواند فضای مناسبی را برای تمام سرنشینان فراهم سازد.

طراحی داخلی

نسل جدید فیدلیتی پرستیژ

نسل جدید فیدلیتی پرستیژ دارای کابینی با طراحی کلاسیک بوده که طراحان با روکش چرم قرمزرنگ و با تزئینات کرومی توانستند آن را نسبت به مدل‌های قبلی جذاب‌تر کند. این شاسی بلند چینی از یک نمایشگر یکپارچه متشکل از دو نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی بهره می‌برد که یک بخش آن برای نمایش اطاعت خودرو به راننده و دیگری برای سیستم اطلاعات سرگرمی است.

امکانات رفاهی و ایمنی

جتور ایکس 70 پلاس مدل 2023

این خودرو از امکانات متعددی چون سیستم صوتی های فای سونی، تهویه مطبوع و گرم‌کن صندلی، شارژر بی‌سیم، ثبت وقایع در زمان رانندگی، کنترل از راه دور، در برقی صندوق عقب، سانروف پانورامیک بهره می‌برد. پشتیبانی از اپلیکیشن‌هایی چون WeChat ، MangoTV و AvtoNavi Map نیز از سایر ویژگی‌های این خودرو محسوب می‌شوند.

جتور ایکس 70 پلاس مدل 2023

نسل جدید فیدلیتی پرستیز از سیستم کمک‌راننده سطح ۲ بهره می‌برد که مواردی چون هشدار خستگی راننده، کنترل کروز تطبیقی، راهنمای ادغام لاین، نظارت بر نقاط کور و شناسایی محدوده سرعت ترافیک را شامل می‌شود.

مشخصات فنی و قیمت نسل جدید فیدلیتی پرستیژ

جتور ایکس 70 پلاس مدل 2023

نسل جدید فیدلیتی پرستژ یا جتور ایکس ۷۰ پلاس با ۴ پیشرانه مختلف در بازار چین به فروش می‌رسد. از این رو مشتریان می‌توانند برای این خودرو یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ با گیربکس ۷ سرعته DCT، یک پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ با گیربکس ۷ سرعته DCT، پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ با گیربکس ۶ سرعته DCT و پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ با گیربکس ۶ سرعته دستی را سفارش دهند.

جتور ایکس 70 پلاس مدل 2023

گفتنی است پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ این خودرو می‌تواند قدرتی برابر با ۱۵۴ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتن‌متر، پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ آن می‌تواند قدرتی برابر با ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن‌متر و پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ این خودرو می‌تواند قدرتی برابر با ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۹۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. مشتریان چینی می‌تواند این شاسی بلند را در ۸ مدل مختلف با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تا ۱۸ هزار و ۴۰۰ دلار به شکل پیش فروش خریداری کنن

۲۲۷۲۲۷Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *