بروزرسانی جدید گوگل برای جام‌جهانی قطر


جست‌وجوگر گوگل به‌ شما کمک می‌کند از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر (۲۹ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱)، همه‌ی وقایع مرتبط با جام‌ جهانی فوتبال را دنبال کنید. اگر عبارت World Cup را در گوگل جست‌وجو کنید، بخشی اختصاصی در بالای نتایج به‌ شما نشان داده خواهد شد که فهرست مسابقات آینده به‌همراه تاریخ و زمان برگزاری آن‌ها را ارائه می‌دهد.

کاربران می‌توانند با ضربه‌زدن روی نماد زنگوله در گوشه‌ی سمت‌ راست بالای صفحه‌، اعلان‌های مرتبط با تیم‌های خاص را دنبال و تیم‌های دلخواهشان را انتخاب کنند. همچنین، با ضربه‌زدن روی مسابقه‌ای که قصد دارید آن را دنبال کنید، امتیازات و اطلاعات آن را به‌طور لحظه‌ای می‌توانید ببینید.

به‌گزارش انگجت، اعلان‌های مربوط به بازی‌های جام‌جهانی در جست‌وجوگر گوگل برای دسکتاپ دردسترس نیست؛ اما پنل اختصاصی گوگل برای مسابقات مذکور، آمارهای دقیقی دراختیار کاربران قرار می‌دهد. با شروع بازی‌ها، می‌توانید ویدئوهای خلاصه‌شده‌ی فیفا پلاس را مستقیماً روی صفحه‌ی جست‌وجو تماشا کنید. علاوه‌براین، با هواداران یک تیم یا مقابل آن‌ها در یک بازی چندنفره‌ی مجازی می‌توانید شرکت کنید.

بروزرسانی جدید گوگل برای جام‌جهانی قطر

همچنین، گوگل در حال راه‌اندازی برچسبی برای مشاغل است که در یافتن مکان نمایش بازی‌ها به آن‌ها کمک می‌کند. برای این‌ منظور، باید عبارت Where to watch the cup world near me را برای مسابقات آینده در این جست‌وجوگر اینترنتی تایپ کنید. اگر از دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل WearOS استفاده می‌کنید، امکان تعیین یادآورها برای مسابقات نیز دردسترس شما است.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *