ایلان ماسک از قابلیت جدید توییتر پرده برداشت


ایلان ماسک، مالک و مدیرعامل جدید توییتر پس از اینکه هزینه جدید ماهانه ۸ دلاری را برای سرویس بلو توییتر اعلام کرد، حالا از اضافه شدن قابلیتی به این شبکه اجتماعی خبر داده که باعث می‌شود کاربران متن‌های طولانی را به توییت‌های خود اضافه کنند.

بیشتر بخوانید:

عکس | رویای سفر در زمان محقق شد!

عکس | این موشک سپاه ماهواره ناهید را به فضا می‌برد

کشفی جدید که نظریه قبلی دانشمندان درباره مریخ را رد کرد

ماسک در توییت خود به‌طور دقیق اشاره نکرده که این قابلیت چه زمانی ارائه خواهد شد، اما قول داده که به «پوچی اسکرین‌شات‌های دفترچه یادداشت» پایان می‌دهد. احتمالا ثروتمندترین فرد جهان به توییت‌هایی اشاره کرده که در آن کاربران برای طولانی بودن نوشته خود، آن را در برنامه‌های یادداشت تایپ کرده و تصویری از نوشته را توییت می‌کنند.

بهبود عملکرد جستجو و گزینه‌هایی برای درآمدزایی سازندگان توییتر

ایلان ماسک از قابلیت جدید توییتر پرده برداشت

او همچنین افزود که این شرکت قصد دارد روی ابزارهای بیشتری برای کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا و بهبود عملکرد جستجوی پلتفرم کار کند. او در توییت خود نوشت: «جستجوی توییتر مرا به یاد Infoseek در سال ۹۸ می‌اندازد!» Infoseek موتور جستجو ساخت شرکت دیزنی اینتراکتیو بود که ۲۸ سال پیش (۱۹۹۴) کار خود را شروع کرد و سال ۱۹۹۹ برای همیشه بسته شد.

«بن کالینز»، خبرنگار NBC News به دنبال توییت‌های ماسک، اشاره کرد که توییتر قبل از اینکه مدیرعامل تسلا آن را بخرد نیز در حال آزمایش یک ویژگی اشتراک‌گذاری متن بوده است. کالینز همچنین در توییت خود درباره ماسک نوشت:

«او در اینجا به خاطر یکسری کارهایی که برخی از کارمندان قبل از اخراج خود انجام داده‌اند، اعتبار دریافت می‌کند.»

در واقع، اواخر سال گذشته، «جین منچون وونگ»، محقق اپلیکیشن شواهدی را در نسخه وب توییتر کشف کرده بود که به ویژگی Articles و نوشتن مقالات بدون محدودیت کاراکتر اشاره داشتند.

ایلان ماسک از قابلیت جدید توییتر پرده برداشت

نسخه iOS برنامه توییتر به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی را دریافت کرد که شامل اشتراک اصلاح شده توییتر بلو برای دریافت تیک آبی با هزینه ۷.۹۹ دلار می‌شود. همچنین چندین ویژگی دیگر از جمله امکان ارسال ویدیوهای طولانی‌تر و دیدن تبلیغات کمتر در دسترس مشترکین این سرویس قرار خواهد گرفت.

ماسک قبلا قول داده بود که توییتر روی حمایت از سازندگان محتوا کار خواهد کرد، اما هنوز جزئیاتی در مورد برنامه‌های شرکت در این زمینه منتشر نشده است.

۵۸۳۲۱Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *