انتصابات جدید در وزارت ارتباطات/ رییس رگولاتوری تغییر کردبا حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، «محمدامین آقامیری» به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد. «صادق عباسی شاهکوه» نیز که پیش از این عهده‌دار این سمت بود، از این پس مشاور وزیر و مجری طرح توسعه فیبر نوری منازل و کسب و کارها خواهد بود.

«عیسی زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از عباسی شاهکوه، طی حکمی آقامیری را به سمت «معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» منصوب کرد.

آقامیری دارای مدرک دکتری مدیریت، کارشناسی ارشد مدیریت MBA و کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف است. وی پیش از این معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات بود و بر اساس بیانیه وزارت ارتباطات «بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در بخش خصوصی و شرکت‌های فناور، دانش بنیان و راهبری تولید و توسعه محصولات فناورانه را در کارنامه خود دارد.» آقامیری همچنین مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف بوده است.

شاهکوه مشاور وزیر ارتباطات شد

زارع‌پور همچنین در حکم دیگری عباسی شاهکوه را به عنوان مشاور خود و مجری طرح توسعه فیبرنوری منازل و کسب و کارها منصوب کرد.

«صادق عباسی شاهکوه» دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است. «مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «معاون فنی و امور بین الملل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات» و «رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات» از جمله مهمترین سوابق و مسئولیت‌های وی در بیش از ۲۸ سال فعالیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *