افشاگری کارمند مایکروسافت درباره قابلیت تازه‌ و هیجان‌انگیز ویندوزکلاتون هندریکس که مدیربرنامه‌ی این شرکت است و روی بخش فاندمنتال ویندوز نظارت دارد، در حساب توییتر خود گفت: هفته‌ی آینده، ویژگی هیجان‌انگیزی در راه است.

به‌نوشته‌ی Neowin، یکی از قابلیت‌های کلیدی ویندوز که هندریکس روی آن نظارت دارد، Task Manager است. البته هیچ مدرکی مبنی‌بر این‌که تغییر هیجان‌انگیز هفته‌ی بعد به این بخش از ویندوز ارتباط داشته باشد، وجود ندارد، ولی احتمال دارد شاهد به‌روزرسانی جذابی در Task Manager این سیستم‌عامل باشیم.

درحال‌حاضر نمی‌توان به‌طور دقیق درمورد آنچه مایکروسافت قصد دارد طی هفته‌ی آینده روی ویندوز اعمال کند، صحبت کرد. شاید این شرکت ظاهر Task Manager را با سایر المان‌های بصری ویندوز ۱۱ هماهنگ‌ کند؛ اقدامی که از مدتی قبل، به‌تدریج درحال انجام است. Task Manager اولیه‌ی ویندوز ۱۱ به‌طور کامل بازطراحی نشده بود و از طراحی شبیه به ویندوز ۱۰ بهره می‌برد.

بیشتر بخوانید:

مایکروسافت پس‌از انتشار عمومی ویندوز ۱۱، لبه‌های پنجره‌ی Task Manager را گردتر کرده است و مجموعه‌ای از رنگ‌های برجسته را برای سفارشی‌سازی ظاهر این بخش، اضافه کرده است. علاوه‌براین کاربران اکنون می‌توانند از حالت تیره‌ی Task Manager استفاده کنند. تغییرات مذکور در راستای هماهنگی بصری بیشتر این بخش با محیط ویندوز ۱۱ انجام شده است.

مایکروسافت علاوه‌بر اعمال تغییرات ظاهری در Task Manager، قابلیت‌های جدیدی نیز به آن اضافه کرده است.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *