گوشی جدید سامسونگ نیامده از آیفون ۱۴ عقب افتاد / عکس


هرچه به زمان رونمایی از نسل بعدی پرچمدارهای سری گلکسی S سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات بیشتری از آن‌ها فاش می‌شود. حالا شایعه‌ای جدید می‌گوید برخلاف پیش‌بینی‌های قبلی، روشنایی نمایشگر گلکسی S23 اولترا مشابه گلکسی S22 اولترا خواهد بود. بنابراین آیفون 14 پرو مکس همچنان نمایشگر روشن‌تری خواهد داشت.

ماه گذشته گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد گلکسی S23 اولترا به روشن‌ترین نمایشگر دنیای گوشی‌های هوشمند مجهز می‌شود و روشنایی 2100 تا 2200 نیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اما حالا شایعه‌ای جدید، این موضوع را نقض می‌کند.

گوشی جدید سامسونگ نیامده از آیفون ۱۴ عقب افتاد / عکس

یکی از منابع دنیای فناوری در توییتی مدعی شده است که روشنایی نمایشگر پرچمدار بعدی سامسونگ حداکثر به 1750 نیت می‌رسد که تفاوتی با گلکسی S22 اولترا ندارد. بااین‌حال ظاهراً سامسونگ تغییراتی در عملکرد این پنل ایجاد می‌کند.

به‌نظر می‌رسد زمانی که در زیر نور خورشید، روشنایی به بالاترین حد می‌رسد، روشنایی رنگ‌ها بالاتر از گلکسی S22 اولترا می‌رود و همچنین تصویر شفاف‌تری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

ظاهراً کره‌ای‌ها از سنسورهایی استفاده می‌کنند تا دستگاه متوجه شود که چه زمانی روشنایی را بیش از پیش افزایش دهد تا رنگ‌ها روشن‌تر و شفاف‌تر شوند. البته چنین اقدامی می‌تواند عمر پنل را کاهش دهد، منجر به ایجاد حرارت شود و فشار بیشتری به باتری وارد کند، بنابراین احتمالاً تنها برای چندین دقیقه روشنایی رنگ‌ها افزایش می‌یابد.

در هر صورت، به‌نظر می‌رسد روشنایی نمایشگر گلکسی S23 اولترا پایین‌تر از آیفون 14 پرو مکس باشد؛ پرچمداری که حداکثر روشنایی 2000 نیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که در بررسی دیسپلی‌میت، حداکثر روشنایی آیفون 14 پرو مکس، 2300 نیت اعلام شده است. بنابراین شاید روشنایی پنل گلکسی S23 اولترا هم در بررسی دیسپلی‌میت بالاتر از 1750 نیت باشد.

در کنار افشای اطلاعات درباره نمایشگر نسل بعدی پرچمدار سامسونگ، اخیراً یک تصویر تبلیغاتی از سری گلکسی S23 به اینترنت راه پیدا کرد که طراحی آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. همچنین با رؤیت گلکسی S23 اولترا در بنچمارک گیک‌بنچ، اطلاعات بیشتری از مشخصات و قدرت آن در اختیارمان قرار گرفت.

۵۸۵۸Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *