با این فر از پخت و پز خود استریم بگیرید


سامسونگ نسل جدید لوازم خانگی هوشمند Bespoke خودش شامل یک فر توکار، ماشین لباسشویی و خشک‌کن را با خود به نمایشگاه CES 2023 آورده است. فر توکار جدید بسپوک سامسونگ از یک نمایشگر ۷ اینچی و کنترل‌های لمسی استفاده می‌کند. روش‌های پخت‌وپز آن هم شامل سرخ کن بدون روغن و پخت‌وپز با بخار می‌شود. اما جذاب‌ترین عنصر این محصول، دوربین هوشمندی است که در داخل آن قرار دارد.

این دوربین می‌تواند تشخیص دهد که در حال طبخ چه غذایی هستید و در صورت نیاز، پیشنهادهایی را برای پختن هر چه بهتر به شما خواهد داد. علاوه بر این اگر متوجه شود که غذای شما در حال سوختن است، فوراً پیغام هشدار خواهد داد. شما می‌توانید روی نمایشگر ۷ اینچی خود فر، غذای در حال پخت را مشاهده کنید. یا اگر می‌خواهید از راه دور وضعیت را مدیریت کنید، می‌توانید این کار را از طریق اپلیکیشن SmartThings هم انجام دهید. به‌لطف همین ویژگی شما می‌توانید از مراحل مختلف پخت غذای خود عکس بگیرید یا استریم زنده انجام دهید. این گزینه جذابی برای استریمرهای Twitch است.

سامسونگ مراقب رژیم غذایی شما هست!

علاوه بر این، فر توکار جدید بسپوک سامسونگ با اپلیکیشن Samsung Health نیز یکپارچه شده که به‌لطف آن می‌توانید تمرینات ورزشی شما را تحلیل کرده و بر اساس آن، یک رژیم غذایی مؤثر به شما پیشنهاد کند.

فر توکار جدید بسپوک سامسونگ

این محصول جدید Bespoke از نظر ظاهری شبیه دیگر محصولات این خانواده است. سامسونگ می‌گوید صدای تولید شده توسط آن در بالاترین حالت ممکن ۶۵ دسی‌بل است و می‌تواند تا ۷۰۰ فوت مکعب در دقیقه تهویه کند. این هود همچنین می‌تواند با صفحه آشپزخانه هوشمند سامسونگ هم همگام‌ شود.

علاوه بر این، یک سنسور کیفیت هوا به‌منظور بررسی پاکیزگی هوا روی این دستگاه نصب شده است که اگر تشخیص دهد کیفیت هوای آشپزخانه مطلوب نیست، از طریق اپلیکیشن SmartThings، راهکارهایی را برای بهتر کردن آن ارائه می‌کند. هر زمانی هم که وقت تعویض فیلتر هوای این فر فرا برسد، خودش شما را مطلع خواهد کرد.

227227Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *