آیفون ۱۴ به بازار نرسیده، طرح آیفون ۱۵ لو رفت! / عکس


پیش‌از این دربرخی از شایعات اشاره شده است که آیفون ۱۵ پرو از لبه‌های گرد بهره خواهد برد و حالا طرح مفهومی جدید این گوشی، شایعات گذشته را تأیید می‌کند. برخی گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که نسل بعدی آیفون‌های رده‌بالای اپل از ظاهری شبیه به آیفون 5C بهره خواهند برد اما مدل مفهومی جدید، از طراحی شبیه به آیفون XR بهره می‌برد؛ ظاهری که امروزه همچنان طرفداران زیادی دارد.

همان‌طور که iMore اشاره می‌کند، دور شدن اپل از طراحی کنونی آیفون و استفاده از لبه‌های گرد تا این‌لحظه چندان محتمل به‌نظر نمی‌رسید اما رندرهای جدید آیفون ۱۵ پرو باعث می‌شود با اطمینان بیشتری دراین مورد صحبت کنیم. این تصاویر گوشی مذکور را در چند رنگ ازجمله مشکی و خاکستری به‌نمایش می‌گذارد. گفته می‌شود این طرح‌ها درواقع نشان‌دهنده‌ی ظاهر آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ اولترا هستند.

آیفون ۱۴ به بازار نرسیده، طرح آیفون ۱۵ لو رفت! / عکس

روکش نقره‌ای آیفون ۱۵ پرو در رندرهای مفهومی فاش‌شده از این محصول ما را یاد آیفون ۶ می‌اندازد که البته این موضوع نکته‌ی بدی نیست زیرا گوشی مذکور یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها میان کاربران سرتاسر جهان بود.

طرح مفهومی جدید آیفون ۱۵ پرو تا حدودی نشان می‌دهد چه انتظاراتی می‌توانیم از این دستگاه داشته باشیم. به‌عنوان مثال، داینامیک آیلند که اولین‌بار به مدل‌های پرو آیفون ۱۴ اضافه شد، بار دیگر در مدل‌های پرو نسل بعدی گوشی‌های پرچم‌دار اپل نیز ارائه خواهد شد و البته هیچ نشانه‌ای از دکمه‌ی هوم در این محصول دیده نمی‌شود.

انتظار داریم آیفون ۱۵ پرو به تراشه‌ی جدید A17 Bionic مجهز شود و ازطرفی احتمال دارد شاهد ارتقاء سیستم دوربین این گوشی باشیم. شاید دوربین پریسکوپی فقط در مدل اولترا آیفون ۱۵ ارائه شود اما هنوز زمان زیادی تا معرفی این محصولات باقی مانده است و بنابراین باید منتظر انتشار گزارش‌های جدید درمورد آن باشیم.

اپل احتمالاً مثل همیشه نسل بعدی آیفون‌های خود را در سپتامبر سال آینده رونمایی خواهد کرد.

5858Source link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *